(708) 444-5068

SharePoint, çözümleri ile çalışanların iç iletişim, ortak çalışma, veri yönetimi ve içerik konularındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Takım siteleri kurularak mekandan bağımsız, ortak bir çalışma alanı oluşturulur. Belge siteleri ile evrak yönetim sisteminin kolayca yürütülmesini ve yönetilmesini sağlar.

Daha fazla bilgi edinin

6179231821

Müşteri ziyaretlerinde, yapılan görüşme kayıtlarını girmek veya geçmiş aktiviteleri izlemek, hızlı sipariş almak veya mevcut sipariş durumlarını kontrol etmek, verilen tekliflerin detaylarını incelemek, teknik servis kayıtlarını oluşturmak ve geçmiş kayıtları incelemek CRM uygulamamız ile çok kolay.

Daha fazla bilgi edinin

Uzaktan Eğitim Çözümleri

BesLMS Eğitim Platformu alışılmış geleneksel eğitim tarzından farklı olarak  derslerin/kursların bilgisayar vasıtasıyla tamamen sanal ortamda, canlı ve interaktif olarak   işlendiği, katılımcının istediği zaman bunları tekrar tekrar izleyebileceği bir platformdur.

  • Öğrenci/Çalışan Merkezlidir.
  • Oyunlaştırma öğeleri ile eğlenirken öğretir, rekabet ortamı yaratır.
  • Coğrafi ve bölgesel engelleri ortadan kaldırır.
  • Kişinin kendi öğrenme hızında öğrenim görmesine imkan sağlar.
  • Bilgiye hızlı ve kolay bir şekilde erişme imkanı sağlar. Yüzyüze eğitimde gereken eğitim salonu, eğitmen gibi ek maliyetleri ortadan kaldırır.
  • Eğitmenlerle etkileşimli ve dinamik bir öğrenme süreci yaşatır.
  • Zaman ve mekandan bağımsız olması yönüyle öğrencilerin/çalışanların eğitim ortamına internet erişimi olan herhangi bir yerden 7/24 erişim olanağı sağlar.

Sadakat Programları

Çalışanlarınızın “doğru” yerde olduklarını, kendilerinin firma için önemli olduğunu, eğitilirken kurumsal değerleri benimsediği,  tatlı bir rekabetin olduğu, firmanızın gönüllü marka elçisi olmaları için ihtiyaçları olan tüm avantajları sunacak kurguyu hazırlıyor ve hayata geçiriyoruz.

Analiz ve Raporlama Çözümleri

İhtiyaç duyduğunuz raporlara erişim esnasında, ana uygulama veritabanı sunucusunda herhangi bir performans problemi yaratmamak için, ayrı bir raporlama platformu oluşturuyoruz.

Raporlama ve yetkilendirme analizleri  (hangi raporların kimler tarafından ne sıklıkla alınabileceği, hangi dönemleri kapsayacağı  vb.) sonrasında yetkin danışmanlarımız web ve mobil arayüzleri tasarlar, raporlama platformunu kurar( harici sunucu-SSRS) ve gerekli performans ve güvenlik konfigürasyonlarını gerçekleştirir.

507-937-7399

Eğitimler

Ofis eğitimleri : Access, Excel, Powerpoint, Outlook, Word

Veritabanı Eğitimleri : Temel Sorgulama, SQL Programlama, İş Zekası

Sharepoint Eğitimleri

(978) 216-7420